Profesyoneller İçin Growth Management & Journey Orchestration Platform

Tüm kanallarda kullanılabilen yapay zeka destekli eksiksiz marketing growth management platform ile marketing profesyonellerinin işlerini büyütmelerine yardımcı oluyoruz.

Wonder dijital pazarlama çözümleri ile satışlarınızı arttırın
Key features

İşlerinizi büyütün, dijital pazarlamanızı bir sonraki aşamaya taşıyın, rakiplerinizden önde olun.

Dinamik içerik oluşturun

Dinamik içerik

Herkese aynı içeriği değil, kişiye özel içerikler gösterin. Web ve mobil platformlarda kişiselleştirilmiş pazarlama deneyimi ile müşterilerinizi yakalayın.

Formlar oluşturun

Formlar oluşturun

Formlardan gelen bilgileri toplayın, kullanıcı datalarınızı daha anlamlı hale getirin, pazarlamanızı formların gücüyle geliştirin.

Kanallarınıza ve platformlarınıza entegre olun

Entegrasyon

Mobil uygulamalarınıza, web sitenize,formlarınıza, Crm'inize, Hubspot, Salesforce gibi onlarca platforma entegre olun ve bu kanallardan veri toplayın.

Sizin için en değerli müşteriyi bulun

En iyi müşteri

Sizin için en iyi müşterinizi tanıyın, kişilerinizle iletişime geçin, onları yeniden hedeflenmiş reklamlarla dönüştürün.

M-Suite Tümleşik Pazarlama Sistemi İle Neler Yapabilirsiniz.

Daha fazla değil daha zekice çalışın.

Çok Kanallı Kampanyalar

E-posta, sms, mobil ve web push mesajları göndermenizi sağlayan sezgisel, görsel oluşturucu ile kampanyaları kolayca hayata geçirin.

Channel Tracking

Kişileri daha iyi tanımak için kanallardan gelen trafiği izleyin, kampanyalarınızın tıklanma, okunma, etkileşim sayılarını analiz edin.

Çok Kanallı Pazarlama

E-posta, sms, Google Ads ve Facebook ile pazarlamanızı tek kanaldan yönetin, her şey önünüzde olsun.

Açılış Sayfaları (Landing Pages)

Hedef kitleniz için tasarlanmış ve stilize edilmiş içerikle tek tek açılış sayfalarını kolayca özelleştirin ve hayata geçirin.

Recommender

ister e-ticaret ister bunun dışında bir işiniz olsun, kullanıcılarınıza onların ilgisini çekecek ürün ya da içerikleri sunun, satışınızı ve iletişiminizi bir sonraki aşamaya taşıyın.

Segmentasyon

Kişileri önceden tanıyın, onları segmente edin onlara özelleştirilmiş içerikler sunun ve müşteri deneyimini maksimize edin.

Image Description
01.

Sorunsuz Kampanyalar Kurgulayın

Pazarlama Zekası sistemimiz ile ile e-posta ve sms kampanyaları oluşturmak, mesajları kişiselleştirmek, A / B testleri yapmak ve sonuçları ölçmek her zamankinden daha kolay.

Ziyaretçilerinizi açılış sayfaları aracılığıyla web sitenizi keşfetmeye, üye olmaya, içerik indirmeye, web seminerlerine katılmaya, sizinle iletişim kurmaya ya da ürününüzü incelemeye/satmaya teşvik edin.

Ziyaretçilerinizden bilgi almak için ilgi çekici formlar oluşturun ve açılış sayfası aracını kullanın. Sayfalarınızın stratejik yerlerinde vurgulanan harekete geçirici mesajlar (CTA) ile ziyaretçilerinizin dönüşümünü teşvik edin.

Değişiklik yapmak ve dönüşüm performansınızı daha da iyileştirmek için gönderim sonuçlarını analiz ederek açılış sayfalarınızın ve CTA'larınızın etkinliğini test edin.

Image Description
02.

Çoklu Kanaldan Gelen Kullanıcıları Görün.

Ziyaretçileriniz yakalandıktan sonra, veritabanınızı yalnızca en nitelikli kişileri ve markanızla en çok ilgilenenleri alacak şekilde optimize edin.

Web sitenizin ziyaretçilerinin davranışlarını, eylemlerini, ziyaret edilen sayfaları, indirilen belgeleri analiz edin. Kişilerinizi otomatik olarak segmentlere ayırmak ve iletişiminizi kişilerinizin gezinme özelliklerine uyarlamak için pazarlama zekası yazılımında kurallar uygulayın.

Kişilerinizi, dolaşım davranışlarına göre doğru bilgileri doğru kişilere doğru zamanda iletebilmeniz için sınıflandırın. Onları dönüşüm için daha ileriye taşımak veya markanıza sadakat oluşturmak için kişiselleştirilmiş bir deneyim sunun.

SVG Illustration
03.

Feedback Eylemleri Oluşturun.

Ziyaretçilerinizle tüm iletişim noktalarını kullanarak besleyici kampanyalar oluşturun. Tek bir araçta e-posta, push bildirimleri, SMS, iş bildirimleri kullanın.

Potansiyel müşterilerinize content'inizi vurgulayın, böylece kişilerinize özel içerikler sunun. Potansiyel müşteri puanlama özelliği ile puan ekleyin veya kaldırın, satış ekibinizin yalnızca en yüksek kaliteli olası satışları yakalamasını sağlayın.

Web sitenizdeki davranışı ve kişilerin gerçekleştirdiği eylemleri ekibinizle olan iş ilişkileriyle ilişkilendirmek için CRM'nizi pazarlama zekası yazılımı ile senkronize edin.

Wonder dijital pazarlama ve marketing automation çözümleri
Yardım

Sık sorulan sorular:

Kişiye özel bir banner gösterebilir miyim?

Evet. Web ya da mobil kanallarınıza gelen kişilere onların davranışına göre özelleştirilmiş içerikler sunabilirsiniz.

Sms ya da E-posta kampanyası oluşturabilir miyim?

Evet. M-Suite Tümleşik Pazarlama Sistemi sezgisel e-posta ve sms tasarım aracı ile donatılmıştır.

Instagram, Facebook ve Google reklamlarımı yönetebilir miyim?

Evet. Facebook Reklamlar ve Google Ads entegrasyonları ile kampanyalarınızı kontrol edebilirsiniz.

Güvenli mi?

iki faktörlü kimlik doğrulama ile sisteme sadece siz giriş yapabilirsiniz, verileriniz yüksek güvenlikli Microsoft sunucularında tutulur. Sistem tamamen dışardan erişime yalıtılmıştır. Veri politikaları GDPR ve KVKK ile tam uyumludur. Talebe göre IP block ile sadece tanımlı ip'lere erişim verilebilir. Böylece verileriniz maksimum güvenlik altındadır.

Fiyatı nedir?

Kişi sayınız ve kullanım yoğunluğunuz ile fiyat ortaya çıkar. Aylık olarak kiralanır.

Hangi sistemlerle entegre olabiliyor?

Şu anda Hubspot, Salesforce, Google, Facebook, Linkedin, Twitter olmak üzere onlarca entegrasyona sahip.

Kullanması zor mu?

Gerekli eğitim videoları, geniş bir dökümantasyon demo ile birlikte kullanıcıya sunulur. Demo süresince bir adet marketing koç ile platform öğrenilir, ürünü satın aldığınız daha sonraki aşamada ise size özel bir marketing koçunuz olur. Marketing ve teknik destek Wonder ile çalışmaya başladığınızda size sunulur. Endişe etmenize gerek yok.

Demom ne zaman aktif olur?

Genellikle demo talepleri 2 gün içinde tamamlanır fakat covid süresince bu süreç 5 güne uzayabilmektedir. Demonuzun aktif olması için kurumsal şirketinize ait doğrulanmış bir e-posta ve eksiksiz iletişim bilgileri gereklidir. Wonder, enterprise level olmayan kullanıcılara ya da gmail/hotmail gibi hesaplardan yapılan taleplere demo hakkı ya da kaynak sunmamaktadır.

Marketing Growth Platform

Şirketler için dijital pazarlamanın en yeni hali. Yarına bugünden ulaşın.

2 Faktörlü yüksek güvenlik ve multiplatform desteği ile her yerden kullanın.

Two Factor Doğrulama Nedir?
Pazarlama otomasyonu ve email marketing çözümleri

Neden Wonder Teknolojilerini Seçmelisin?

Detaylı bilgiye mi ihtiyacın var? Bize mail at.

Bültenimize abone olun

Dijital pazarlama ile ilgili haberler ve inSight içerikleri için abone olun.