Müşteri deneyimini zenginleştiren etkili pazarlama kampanyaları yürütmek için müşteri verilerini merkezileştirin.

01.

Dağınık Gelen Bilgileri Birleştirin

Kullanıcılarınız bilgiye anında erişerek anında tatmin dünyasında yaşıyor.

Cep telefonları, tabletler, POS sistemleri, akıllı TV'ler ve daha pek çok kaynaktan veri birleştirmek için siloları parçalayın.

Kullanıcılar markayla gerçek zamanlı olarak etkileşim kurarken milyonlarca veri noktasını işleyin ve gelişmiş sorgular çalıştırın. Tek bir doğruluk kaynağını sürekli olarak zenginleştirin; böylece pazarlama stratejilerinizi daha akıllı hale getirirsiniz.

Customer data platform
02.

Birleşik, Kalıcı 360° Müşteri Profilleri Oluşturun

Birleştirilmiş bir müşteri veritabanı , her kullanıcının 360° görünümü ile zengin kullanıcı profilleri oluşturmak için tüm kaynak sistemlerden gelen müşteri etkileşimlerini izler.

Kullanıcı profilleri, demografik veriler (cinsiyet, yaş, konum), web sitesi etkileşimleri, kampanya ziyaretleri ve işlem geçmişi dahil olmak üzere veri kaynaklarındaki davranışsal ve işlemsel verilerle birleştirilir ve kalıcıdır.

Markanızla ne kadar çok etkileşime girerse müşteri görüşleri de o kadar derin olur. Tümüyle GDPR ve KVKK uyumludur.

Pazarlama otomasyonu
03.

Gerçek Zamanlı Marketing Analizleri İle Kullanıcı Verilerini Otomatize Edin

Gelişmiş AI / ML yeteneklerimiz, ilgili müşteri öngörülerini sağlar ve yüksek ROI hedefli kampanyalar oluşturmak için kullanıcı segmentasyonunu otomatikleştirir.

İdeal müşteri segmentlerinizi hedeflemek için birleşik kullanıcı profillerini kullanın ve müşteri ihtiyaçlarını gerçek zamanlı olarak belirleyin .

Böylece Yüksek ROI değerine sahip müşterileri örneğin sosyal platformlar üzerinden kişiselleştirilmiş ve ilgili kampanyalarla re-targeting gibi stratejilerle yeniden harekete geçirin.

Kullanıcı veri platformu
Pazarlama otomasyonu nedir?

Neden Wonder Teknolojilerini Seçmelisin?

Detaylı bilgiye mi ihtiyacın var? Bize mail at.

Bültenimize abone olun

Dijital pazarlama ile ilgili haberler ve inSight içerikleri için abone olun.