Yapay Zeka Artık Bir Bilim Kurgu Filmi Değil.

Yarının dijital şirketini yaratın. Geliştirdiğimiz sistemler şirketlerin şimdiye kadar keşfedilmemiş iç görülere sahip olmasına ve bilgi edinmelerine yardımcı oluyor.

"Hasta la vista, baby"
Terminator

Yapay Zeka İle İşlerinizi Farklılaştırın ve Ek Hizmetler Sunun

Yapay Zeka (AI), Doğal Dil İşleme (NLP), Makine Öğrenimi (ML)

AI, ML ve NLP doğru uygulamalarla en zor işletme problemlerinizi ekonomik ve kalıcı bir çözüme kavuşturabilir. Datalarınızı insight ve bilgiye dönüştürüyoruz. Bizim için satışa dönüşmeyen her data boşa harcanan datadır. Hedefimiz makine öğrenmesi ve yapay zeka ile satışlarınızı ve iş süreçlerinizi iyileştirmek.

Yapay zeka programlama uzmanlığımızla, müşteri gereksinimlerini karşılayan ve uçtan uca işletme operasyonlarını otomotize ederek karlılığı en üst düzeye çıkaran sınıfının en iyi AI çözümlerini sunuyoruz.

Teknoloji uzmanlarımız, müşterilerimizin büyümesini sağlamak için Makine Öğrenimi, Doğal Dil İşleme, Otomatik Konuşma Tanıma, Görsel Arama, Görüntü Tanıma ve Metin-Konuşma dahil olmak üzere önde gelen AI teknolojilerinin avantajlarından yararlanmaktadır.

Endüstride Yapar Zeka Uygulamaları

Makine öğrenmesi ve yapay zeka algoritmalarını her durum için geliştirme, kullanma ve uygulama becerisine sahibiz.

Pazarlama ve Müşteri Bağlılığı

Müşterilerin davranış kalıplarındaki ince değişiklikleri algılayabiliriz, tercihlerindeki hafif değişimleri tanıyabilir ve böylece kullanıcıların memnuniyetini artırmaya yardımcı olabiliriz.

Sağlık Hizmetleri

Kişiselleştirilmiş tedavi öneri sistemleri geliştirebilir, sağlık yönetiminize otomasyon getirebilir ve sonuç olarak büyük tasarruflardan yararlanmanızı sağlayabiliriz.

Finans

Kime, hangi durumda, hangi günde, hangi ürünü ne kadar miktarda satabileceğinizi ya da kazancınızı öngerebilir ya da fraud işlemlerini engelleyebiliriz.

Analiz

Reklamlarınızı izleyebilir, size gelen trafiği analiz edebilir reklam stratejinizi şekillendirebiliriz. Ya da elinizdeki verileri analiz edip anlamlı sonuçlar çıkabiliriz.

Asistan

Size Siri gibi sanal asistanlar yaratabilir, müşterilerinizle konuşmasını ve sipariş almasını sağlayabiliriz.

Tanımlama

Yüz, görüntü, ses tanıyabilir bu verileri işleyebilir bu teknolojiyi ister güvenlik, ister satış, ister eğlence için kullanabilirsiniz.

Image Description

Bültenimize abone olun

Dijital pazarlama ile ilgili haberler ve inSight içerikleri için abone olun.